Proxy Siteleri

En İyi 10 Proxy Sitesi (En Hızlı Proxy Siteleri!) – buldumZ

Proxy siteleri uzun yıllardır internette varlığını sürdüren gizlilik siteleridir. Özellikle ziyaret ettiği sitelerle ip adresi ve adres gibi bilgilerini paylaşmak istemeyen kişiler tercih etmektedir. Her ne kadar proxy ile giriş yapılsa da, açık kapı bırakılmadığından emin olmak gerekiyor. Bunu sağlamak için de seçtiğiniz proxy sağlayıcısının güvenilir olması gerekmektedir. Proxy sitelerinde bir diğer dikkat edilmesi gereken önemli konu hızdır. Genel olarak ortalama hızlar sunulsa da bazı siteler ücretli versiyonlarında çok daha iyi seviyede hızlı bağlantı özelliği sunar.
En İyi 10 Proxy Siteleri
Burada sizlerle en iyi proxy siteleri listesini paylaşacağım. Ancak aranızda bazıları neden VPN yerine bunları tercih etmeliyim diyebilir. VPN uygulamaları genel olarak ağ trafiğinizi düzenlediği için bunları çok daha ayrıntılı ve önemli işlerde kullanmanızı öneriyorum. Proxy siteleri ise sadece web üzerinden bağlantı kurmak istediğiniz kısa süreli kullanımlar için çok uygundur. Ayrıca ücretsiz proxy uygulamaları daha fazla sayıdadır.
Croxy Proxy
Ücretsiz ve hızlı proxy sitelerinden birisi olan Croxy Proxy, uzun süredir hizmet vermektedir. Bu site sayesinde kendi adresini paylaşmadan internette gezmeniz mümkün hale gelmektedir. Özellikle kullandıkları başarılı gizlilik protokolleri sayesinde, çok rahat bir kullanım imkanı sunuyorlar. Her ne kadar ücretli özellikleri daha fazla olsa da, ücretsiz haliyle de yeterli imkanı sizlere sunacaktır.
Web Sitesi: Kproxy
Her ay milyonlarca kullanıcıya hizmet veren ücretsiz bir proxy servisidir. Kproxy sitesine giriş yaptığınızda, klasik bir şekilde ziyaret edeceğiniz web sitesini yazacaksınız. Buna ek olarak giriş yapacağınız sunucuyu, “change server” bölümünden değişebilirsiniz. Toplamda 10 server ücretsiz olarak sunuluyor. Sitedeki hizmetleri tarayıcı üzerinden kullanabilmeniz için eklenti desteği de sunuyorlar.
Web Sitesi:
Ücretsiz proxy sunucularına dair bilgileri paylaşan bir listeleme sitesidir. Burada 6 binden fazla proxy adresini görebilirsiniz. Amerika’dan, Avrupa’ya ve hatta Asya’ya kadar birçok farklı bölgede yer alan sunuculardan bahsediyorum. Bunlar içindeki sizlere uygun olanlarını seçerek kendi uygulamalarınızda ya da tarayıcınızda kullanabilirsiniz. Bu siteyi bir proxy giriş sitesinden çok, uygulamalarda kullanabileceğiniz proxyleri elde etmek için kullanabilirsiniz.
Web Sitesi: Blockaway
Bloklu sitelere giriş yapmak için tercih edebileceğiniz başarılı bir başka sitedir. Site hızı sebebiyle rakiplerine göre çok daha iyidir. Çünkü daha önce de belirttiğim gibi proxy sitelerinde hızlı olmak en büyük avantajdır. Kullandıkları sunucuları otomatik olarak seçtiklerinden dolayı, sizlerin bir şey yapmasına gerek yoktur. Siteden daha fazla yararlanmak için premium satın alım işlemleri yapılabilir.
Web Sitesi: Hidester
Ücretsiz proxy sitelerini araştırırken karşınıza en çok çıkacak sitelerden bir tanesidir. Bu siteyi zaman zaman ben de kullanıyordum. Uzun süredir yayında olmasına rağmen, henüz kalitesinden ödün verdiğini görmedim. Bunu siz de deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca, bu sitenin Chrome için özel eklentisi de bulunmaktadır. Bundan dolayı, ilgili eklentiyi kullanarak siteye tekrardan giriş yapmadan proxy hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Web Sitesi: 4everproxy
Gizliliğe önem veren birçok proxy servisi olsa da bunlar arasından en başarılısı 4everproxy olabilir. En azından bana göre bu durum böyledir. Çünkü bir süre içeriklerle ilgili araştırma yaparken bu siteyi kullandım ve gizlilik özelliği sayesinde birçok sitenin çerezlerinden uzak, güvenli bir çalışma ortamına sahip oldum. Ücretsiz sunulan bu hizmette web sunucusunu ayrı, IP lokasyonunuzu ayrı seçebilirsiniz.
Web Sitesi: ProxySite
Uzun bir süredir proxy siteleri arasında başarılı hizmet sunanlardan bir tanesidir. Siteye girdiğinizde Youtube, Twitter ve Reddit gibi birçok uygulamaya hızlı bağlanabilmeniz için butonlar göreceksiniz. Bunların yanında bağlanabileceğiniz sunucuları da siz seçebiliyorsunuz. Özellikle Avrupa ve Amerika sunucuları üzerinde odaklanıyorlar. Sitede ücretli destek almak isterseniz premium servisleri mevcut ve aylık ödemeler yapılabiliyor.
Web Sitesi: Whoer
Proxy servisleri arasında çok ciddi yatırımlar yapan ve kaliteli hizmet sunan sitelerden bir diğeri olan Whoer’den bahsetmek istiyorum. Siteye giriş yaptığınızda da görebileceğiniz üzere proxy servislerini tarayıcılar üzerinden sunuyor. Eklenti kurulumundan sonra uygun server üzerinden bağlantınız sağlanmaktadır. Üyelik ücretsiz olsa da deneme süresinden sonra ücretli versiyona geçmeniz gerekecektir.
Web Sitesi: FilterByPass
Uzun süredir hizmet veren bir diğer başarılı proxy sitesi FilterByPass’dır. Hizmeti ücretsiz sağlıyor. Hızlı linkler bölümünde Youtube, Twitch ve Reddit gibi bilinen sosyal siteler yer almaktadır. Ancak sitede video modu gerektiren bağlantılar açmaya çalıştığınızda uyarı alabilirsiniz. Bu durumda eklenti yüklemeniz gerekecektir. Bunu yapmak istemezseniz listede yer alan diğer siteleri kullanmanızı öneriyorum.
Web Sitesi: ProxFree
Ücretsiz proxy sağlayıcılarından ProxFree, gizliliği en üst seviyede tutan sitelerden bir tanesidir. Girişi yasaklanan sitelere ulaşmak için bu hizmeti kullanabilirsiniz. Giriş yapacağınız sunucuları listeden seçebilirsiniz. Buna ek olarak scriptleri durdurabileceğiniz gibi, çerezleri de standart olarak engellemeniz mümkündür. Youtube gibi sitelerde kimi zaman bağlantı sorunu yaşayabilirsiniz ama bunların geçici olacağınız belirtmek isterim. Özellikle ücretsiz bir hizmet olduğu için bazen böyle sorunlar yaşanabiliyor.
Web Sitesi: Burada yer alan en iyi proxy siteleri listesinden siz hangisini kullandınız? Eğer farklı bir site tercih ediyorsanız onu da benimle paylaşabilirsiniz. Özellikle bu yazıyı beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Böylece daha çok kişi bu sitelerden haberdar olabilir.
ProxySite.com - Free Web Proxy Site

ProxySite.com – Free Web Proxy Site

Protect your online privacy nowProtect Your PrivacyRoute web pages through to keep others from checking on you and monitoring your web speed, more securityView web pages fast through our gigabit network, and keep your surfing safe with Secure Socket Layer (SSL) AccessGet connected from anywhere, to anywhere. keeps people connected and makes information accessible worldwide. FacebookDon’t wait until the workday’s over to see new photos and updates. Connect through our TubeWith you can relax and watch the latest videos in high definition ’t let your boss or government block you from your favorite sites. When you connect to a website through our web proxy, you aren’t actually connecting to the website you’re viewing. will connect to the website and pass it back along to you. No matter if the destination website is secure (SSL) or not, we will pass everything back to you over an encrypted SSL connection. Let us help you browse the sites you want without worrying about those pesky you do on the Internet is nobody’s business but yours. At, we stand between your web use and anyone who tries to sneak a peek at it. Instead of connecting directly to a website, let us connect to the website and send it back to you, and no one will know where you’ve been. Big Brother (or other, less ominous snoops) won’t be able to look over your shoulder and spy on you to see what you’re reading, watching or saying.
The most advanced proxy site. Unblock any website with this ...

The most advanced proxy site. Unblock any website with this …

BlockAway is the most advanced proxy site which can be used to get access to any blocked
website and protect your privacy. It is a free service and it is available to everyone.
It is designed to be as easy as possible so use can use it at school, university or work without much effort.
BlockAway is a free proxy site which allows to unblock any website and keep your personal
information anonymous. It resolves all types of network restrictions, for instance you can
watch YouTube videos which are not available in your region. Our mission is to make information
a bit easier to access and share for everyone.
Why you need a proxy server
Proxy server is an intermediary between your device and the Internet and it is very easy to
use: all you need is to enter a web address where you want to go. Your request
passes through a proxy server to a website, then the web content returns back to you
through the same proxy server. This is very helpful if you want to:
Hide IP address.
Hide your visit history from your ISP or a network administrator.
Browse websites blocked in your country or organization.
But is it worth choosing the first proxysite service you can find? Numerous web proxies
on the Internet are of doubtful nature. Most of them are poorly implemented, they break
websites, don’t support video streaming and they are extremely slow.
BlockAway removes these limitations. It is a free and the most advanced proxysite
solution which can be a perfect replacement to any other web proxy or VPN service.
What is a good proxy browser?
There are several criteria to consider when choosing the best proxy browser:
High speed data transfer between the user’s PC and the network resources requested by it.
A lot of free proxy sites work slowly on business hours.
Anonymity and the ability to visit blocked websites. For instance some proxy sites don’t
use SSL encryption so your personal data can be easily monitored.
Support for websites of different types. A good web proxy doesn’t break or modify websites content.
Additional advantages are: the ability to block ads in the browser and speed up the
processing due to proper caching and data compression.
This is a basic list of the most important features but it will be helpful for you to make
the right proxy browser choice.
Of course you can choose a VPN service as an alternative to a proxy site as well. For instance some
service like Hide Me, Hide IP, Unblock Us, Hide My IP free. But these are paid services
which are intended for processional usage. In comparison to all of them including Unblock us,
BlockAway is free and doesn’t require any configuration.
Hide me proxy!
BlockAway provides everything needed for a safe and secure presence on the Internet.
It solves the most of the existing proxy site typical issues to hide you perfectly.
The basic list of the proxy browser features:
Advanced “hide me” technology provides compatibility with popular websites.
Hide IP functionality.
Unlimited video access on YouTube and other video websites and social networks.
Several EU proxy server options to connect.
No browser or operating system configuration required.
Ability to share a proxy link with friends.
Basic version is free of charge.
Simply enter the address you want to unblock to access Internet freely without any limitations.
Hide me now BlockAway!

Frequently Asked Questions about proxy siteleri

What is a proxy architecture?

By deploying as a cloud-based service, the proxy-based architecture eliminates the expense of appliances, and scales by user to meet evolving traffic demands. But the number one reason to consider a proxy-based architecture is the issue of inspecting encrypted traffic. Encryption is malware’s best friend.Aug 8, 2018

What is a proxy server do?

A proxy server provides a gateway between users and the internet. It is a server, referred to as an “intermediary” because it goes between end-users and the web pages they visit online. … A proxy server is essentially a computer on the internet that has an IP address of its own.

What is a proxy browser?

A proxy browser or server is basically a PC on the Web with its own IP address that your PC knows. When you send a web request, your web request goes through the proxy server initially. … A proxy browser or server can block access to certain pages, in view of IP address.May 2, 2019

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *